UWAGA KANDYDACI. TERMINARZ REKRUTACJI I INNE WIEŚCI.

REKRUTACJA 2020

Rekrutacja elektroniczna rozpocznie się 15 czerwca 2020. Terminarz już u nas pod linkiem:
http://zsr_prudnik.wodip.opole.pl/wp/terminarz-rekrutacji/

Link do strony rekrutacji dla absolwentów szkoły podstawowej:

https://opolskie.edu.com.pl/kandydat/app/access_locked.html

W tym roku rekrutacja również odbywa się poprzez składanie dokumentów w formie elektronicznej na adres:  zsr_prudnik@wodip.opole.pl

Ważne!

Odział przygotowania wojskowego

Kandydaci ubiegający się o miejsce do oddział przygotowania wojskowego mają krótszy termin składania wniosków (od 15 czerwca 2020 r. do 22 czerwca 2020 r.).

W dniach 1 i 2 lipca 2020 r. kandydaci ubiegający się o miejsce w oddziale przygotowania wojskowego przystępują do próby sprawności fizycznej. Szczegóły w późniejszym terminie.

Dobre wiadomości

Jesteśmy na dobrej drodze do otwarcia klasy o profilu „Cyberbezpieczeństwo i nowoczesne technologie informatyczne”. Program zakłada naukę m.in.: kryptografii, historii kryptografii, cyberbezpieczeństwa, zarządzania bezpieczeństwem danych i informacji. Uczniowie zdobędą wiedzę na temat współczesnych zagrożeń cyfrowych, zarządzania ryzykiem w zakresie cyberbezpieczeństwa, bezpieczeństwa systemów informacyjnych oraz kryptograficznych aspektów ochrony danych. W ramach kształcenia przewidziano zajęcia teoretyczne i praktyczne. Planowane są także zajęcia zdalne w formie e-learningu, spotkania z wojskowymi ekspertami od cyberbezpieczeństwa. Jeśli macie pociąg ku przedmiotom scisłym: matematyka, fizyka i informatyka, to jest to miejsce dla Was! Odwagi!

Pozostałe zasady rekrutacji znajdziecie w Statucie ZSR
http://zsr_prudnik.wodip.opole.pl/wp/wp-content/uploads/2020/04/statut-szkoly-zsr-w-prudniku-z-27.03.2020.pdf

https://opolskie.edu.com.pl/kandydat/app/access_locked.html